TBR

TBR

TBR Twoje Biuro Rachunkowe – uczciwość i profesjonalizm

TBR Twoje Biuro Rachunkowe w Kielcach powstało w 2001 roku, ale nasze doświadczenie w księgowości sięga 1996 roku. Firma posiada polisę ubezpieczeniową OC w międzynarodowej instytucji finansowej Generali na kwotę 10 000 euro.

Naszym kieleckim biurem rachunkowym zarządza główna księgowa Agnieszka Zapart posiadająca 14-letnią praktykę w zakresie księgowości, obsługi kadr, dziedziny podatkowej i innych.

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne.
  • Licencja Ministerstwa Finansów (świadectwo kwalifikacyjne nr 21212/01) uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
  • Ukończone szkolenie w zakresie Sprawozdawczości projektów finansowych z EFS.
  • Bogate doświadczenie w rozliczaniu funduszy europejskich (m.in. lider wdrożenia działu księgowości zintegrowanego Systemu JDE Edwards w firmie Effector).

W naszym biurze rachunkowym świadczymy usługi w oparciu o systematycznie pogłębianą wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Oferujemy usługi dla małych, średnich i dużych firm – handlowych, usługowych, produkcyjnych czy fundacji, a także dla firm korzystających z dotacji unijnych – szukających profesjonalnej obsługi księgowej i kadrowej w Kielcach i okolicy.

Wspieramy rozwój małych firm oraz stabilizujemy i umacniamy pozycję rynkową średnich i dużych przedsiębiorstw. Od 2009 roku z powodzeniem zajmujemy się zwrotem podatku z zagranicy za pracę wykonaną w krajach europejskich.

W naszej codziennej pracy pomagamy Państwu przebrnąć przez zawiłości księgowe czy kadrowe – rzetelnie, tanio, szybko i dyskretnie. Doskonale rozumiemy Państwa potrzeby oraz znamy potencjalne problemy i trudności z szeroko pojętej dziedziny rachunkowości występujące w różnorodnych branżach.

Kontrolujemy dział kadrowy w wielu firmach – również w tych, w których bezpośrednio nie zajmujemy się księgowością. Z naszych usług z zadowoleniem skorzystało już ponad 120 firm, nie tylko w Kielcach.

TBR Twoje Biuro Rachunkowe – wysoka jakość księgowości w Kielcach